SKJ
        
  Úvod
  PREZÍDIUM
  ČLENOVIA
 

SPZ ZSK

 

UKK

 
  GDPR – Ochrana osobných údajov
 
  SKJ - SEKRETARIÁT
  Kontakt
  Pracovníci sekretariátu
  Tlačivá
  Cenník
  Štandardy
  Klubové web stránky
  ROZHODCOVIA
  Zbor rozhodcov
  Plán Zboru rozhodcov
  Čestní členovia Zboru rozhodcov
  Medzinárodní rozhodcovia
  Národní rozhodcovia
  Rozhodcovia Junior Handling
  VÝSTAVY
  Kalendár 2019
  Kalendár 2018
  Výsledky výstav
  Šampionáty 2010 - 2019
  MEDZINÁRODNÍ ŠAMPIÓNI
  Junior Handling
  ŠAMPIONÁTY
  Šampión šteniat
  Šampión mladých
  Šampión SR
  Jubilejný šampión SR
  Šampión veterán
  Šampión práce
  Grand šampión
  Slovenský výstavný šampión
  Super Grand šampión
  Šampión SKJ
  CHOVATEĽSKÉ STANICE
  register názvov
  Duplikáty preukazov o pôvode
  DOKUMENTY
  dokumenty FCI
  dokumenty SKJ
  správy z komisií FCI
   
  Jubilejné ocenenia SKJ
   
  Svetove klubove
vystavy 2013
   

www.fci.be

 

 

www.fcieurope.eu

 


Dostihová a coursingová komisia SKJ

 

 

 

Mediálni partneri:

 
SKJ
   
 

JUNIOR HANDLING 2010
PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY

   
 
 Meno Predkolo Semifinále Finále Spolu
         
 NITRA 21.11.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 8 - - 8
 Jašková Lucie 8 9 - 17
 Kosecová Patrícia 9 10 30 49
 Kuntová Nadežda 8 - - 8
 Kyseľová Viktória 8 - - 8
 Ličík Kamil 8 9 - 17
 Macháleková Kristína 9 10 20 39
 Navrátilíková Kateřina 8 - - 8
 Novotná Karin 5 - - 5
 Pažma Michal 5 - - 5
 Slivoňová Patrícia 9 8 - 17
 Šimeková Viktória 4 - - 4
 Šimonová Simona 6 - - 6
 Timaniková Natália 9 10 10 29
 Prášilová Tereza 8 - - 8
 Zajacová Lenka 6 - - 6
 Holodová Michaela 8 - - 8
 Jankovič Tomáš 9 8 - 17
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 8 8 - 16
 Buliščáková Silvia 8 8 - 16
 Greksová Viktória 9 8 - 17
 Kracíková Linda 10 9 10 29
 Olešovská Veronika 8 - - 8
 Šubertová Tereza 10 10 30 50
 Ujma Alica 8 - - 8
 Svobodová Jitka 9 10 20 39
         
 NITRA 20.11.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 7 - - 7
 Holodová Michaela 10 9 30 49
 Jankovič Tomáš 7 - - 7
 Jašková Lucie 6 - - 6
 Kosecová Patrácia 9 8 - 17
 Kuntová Nadežda 10 9 20 39
 Kyseľová Viktória 8 - - 8
 Ličík Kamil 9 9 - 18
 Macháleková Kristína 10 8 - 18
 Navrátilíková Kateřina 9 9 10 28
 Pažma Michal 5 - - 5
 Prášilová Tereza 8 - - 8
 Slivoňová Patrícia 8 - - 8
 Škodová Monika 7 - - 7
 Šlesarová Janka 8 - - 8
 Timaniková Natália 8 - - 8
 Konrad Aleksiewicz 9 9 - 18
 Klis Mikolaj 4 - - 4
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 10 9 - 19
 Buliščáková Silvia 9 - - 9
 Greksová Viktória 10 10 20 40
 Horňáková Erika 6 - - 6
 Jeřábková Andrea 4 - - 4
 Kracíková Linda 10 10 10 30
 Olešovská Veronika 9 9 - 18
 Šubertová Tereza 10 8 - 18
 Ujma Alicja 9 10 - 19
 Hájková Šárka 10 10 30 50
 Svobodová Jitka 8 - - 8
         

 PREŠOV 12.09.2010
 I.kategória        
 Špirková Tamara 2 2 - 4
 Petrus Mercédesz 5 9 10 19
 Siládiová Michaela 2 4 - 6
 Kuntová Nadežda 9 9 20 38
 Kosecová Patrícia 10 10 30 50
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 10 10 30 50
 Greksová Viktória 7 10 20 37
         
 PREŠOV 11.09.2010
 I.kategória        
 Kolesár Matúš - - - -
 Kuntová Nadežda 10 9 30 49
 Crescini Sharon 6 - - 6
 Holodová Michaela 9 9 10 28
 Kosecová Patrícia 10 9 20 39
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 10 10 10 30
 Pillárová Petronela 10 9 20 39
 Ivanová Frederika 9 - - 9
 Petrucha kinga 9 - - 9
 Greksová Viktória 10 9 30 49
         
 PREŠOV 10.09.2010
 I.kategória        
 Dedková Ingrid - - - -
 Krempaská Viktória - - - -
 Engel Leonie - - - -
 Hockicková Juliana 7 7 - 14
 Kyseľová Viktória 10 10 10 30
 Machynová Dominika 9 9 - 18
 Holodová Michaela 8 9 - 17
 Kuntová Nadežda 10 10 30 50
 Kosecová Patrícia 9 9 20 38
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 10 9 10 29
 Ujma Alicja 8 8 - 16
 Greksová Viktória 10 10 20 40
 Tomečková Lenka 9 10 30 49
         

 BRATISLAVA 22.08.2010
 I.kategória        
 Holodová Michaela - - - -
 Kuntová Nadežda 9 8 10 27
 Kyseľová Viktória - - - -
 Macháleková Kristína 7 - - 7
 Píchová Pavlína 8 4 - 12
 Pimková Gabriela - - - -
 Škrobánková Tereza - - - -
 Vavrušková Lucie 8 9 20 37
 Mayer Max 9 8 30 47
 Kosecová Patrícia 7 8 - 15
         
 II.kategória        
 Belhová Miriam - - - -
 Bobríková Angelika 8 8 - 16
 Greksová Viktória 8 8 - 16
 Haider Nikolas 8 8 - 16
 Muchová Eliška 6 - - 6
 Olešovská Veronika 6 - - 6
 Pillárová Nella - - - -
 Řeháková Denisa 9 9 10 28
 Števiar Juraj 7 - - 7
 Šubertová Tereza 9 9 20 38
 Švestková Jitka - - - -
 Welterová Klára 8 - - 8
 Zakrzewska Antonina - - - -
 Ujma Alicija 8 9 - 17
 Svobodová Jitka 9 9 - 18
 Kracíková Linda 9 9 30 48
         
 BRATISLAVA 21.08.2010
 I.kategória        
 Gánová Tereza 7 - - 7
 Holodová Michaela - - - -
 Kosecová Patrícia 10 10 20 40
 Kuntová Nadežda 10 10 10 30
 Kyseľová Viktória 10 9 - 19
 Macháleková Kristína 10 8 - 18
 Mayer Maximilian - - - -
 Píchová Pavlína 10 10 30 50
 Pimková Gabriela 7 - - 7
 Škrobánková Tereza 9 - - 9
 Šlesarová Janka 9 - - 9
 Ujma Alicija - - - -
 Vavrušková Lucie - - - -
 Durdíková Veronika 5 - - 5
 Nechvátalová Petra 6 - - 6
         
 II.kategória        
 Haider Nicolas 10 10 10 30
 Greksová Viktória 9 - - 9
 Heřmanová Michaela 9 - - 9
 Muchová Eliška 10 9 - 19
 Olešovská Veronika 9 - - 9
 Pillárová Nella 10 10 30 50
 Řehánková Denisa 10 9 - 19
 Števiar Juraj 10 9 - 19
 Šubertová Tereza 10 9 - 19
 Švestková Jitka - - - -
 Tia Fabio - - - -
 Welterová Klára 10 10 20 40
 Zakrzewska Antonia - - - -
 Bobríková Angelika 9 - - 9
 Ujma Alicija 9 - - 9
 Kotesová Marcela 8 - - 8
 Buliščáková Silvia 9 - - 9
 Svobodová Jitka 10 9 - 19
 Kracíková Linda 9 - - 9
         

 NITRA 06.06.2010
 I.kategória        
 Čupka Matej 3 - - 3
 Dávid Samuel 7 - - 7
 Domaníková Kristína 8 7 - 15
 Kosecová Patrícia 8 7 - 15
 Kuntová Nadežda 9 9 20 38
 Kyseľová Viktória 8 9 - 17
 Macháleková Kristína 8 6 - 14
 Mayer Maximilián 9 9 30 48
 Zemanová Kristína 4 - - 4
 Holodová Michaela 9 9 10 28
         
 II.kategória        
 Šubertová Tereza 10 9 30 49
 Ligocká Zuzana 9 9 20 38
 Bobríková Angelika 9 8 - 17
 Schmiesterová Katarína 7 - - 7
 Tomečková Lenka 7 - - 7
 Greksová Viktória 9 9 10 28
 Macková Kristína 5 - - 5
 Zak Kararina 9 8 - 17
 Števiar Juraj 9 8 - 17
 Šusterová Dominika 8 8 - 16
         
 NITRA 05.06.2010
 I.kategória        
 Holodová Michaela 8 9 10 27
 Kromer Ricahrd 3 - - 3
 Pažma Michal 3 - - 3
 Šimeková Viktória 2 - - 2
 Mikulinová Lucie 5 - - 5
 Kuntová Nadežda 9 8 20 37
 Konupková Blanka 9 10 30 49
 Kosecová Patrícia 8 8 - 16
         
 II.kategória        
 Buliščáková Silvia 4 - - 4
 Šubertová Tereza 8 9 30 47
 Bobríková Angelika 8 9 10 27
 Vašendová Veronika 7 - - 7
 Zak Katarzyna 8 8 - 16
 Tomečková Lenka 8 7 - 15
 Greksová Viktória 9 9 20 38
 Hájková Šárka 8 4 - 12
 Heřmanová Michaela 9 8 - 17
 Řeháková Denisa 9 8 - 17
 Števiar Juraj 6 - - 6
         

 SENEC 04.06.2010
 I.kategória        
 Kollár Filip 9 - - 9
 Kuntová Nadežda 10 10 30 50
 Machynová Dominika 10 9 - 19
 Macháleková Kristína 10 10 10 30
 Kosecová Patrícia 10 10 20 40
 Hanzel Svätopluk 9 - - 9
 Gaťová Jana 9 - - 9
         
 II.kategória        
 Buliščáková Silvia 9 9   18
 Zak Katarzyna 10 9   19
 Števiar Juraj 10 9   19
 Šubertová Tereza 10 10 30 50
 Bartoňková Ivana 9 -   9
 Harsányová Beata 9 -   9
 Greksová Viktória 10 10 10 30
 Bobríková Angelika 10 10   20
 Heřmanová Michaela 10 10 20 40
 Hájková Šárka 10 9   19
 Reháková Denisa 10 9   19
         

 BRATISLAVA 16.05.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 9 10 20 39
 Čupka Matej 4 - - 4
 Fišerová Klára 8 - - 8
 Frimmelová Alena 9 - - 9
 Holodová Michaela 9 10 10 29
 Hosiawa Klara 7 - - 7
 Kuntová Nadežda 9 10 30 49
 Kusendová Natália 9 9 - 18
 Macháleková Kristína 8 - - 8
 Srbová Lucie 9 9 - 18
 Tibenská Natálie 6 - - 6
 Koseková Petra 9 9 - 18
 Mucha Martin 8 - - 8
         
 II.kategória        
 Belhová Miriam 8 - - 8
 Bobríková Angelika 8 - - 8
 Buliščáková Silvia 8 - - 8
 Grätzbachová Klára 9 9 - 18
 Greksová Viktória 9 10 20 39
 Mateusz Legieta 9 10 10 29
 Muchová Eliška 8 - - 8
 Olešovská Veronika 7 - - 7
 Schmiesterová Katarína 8 - - 8
 Svobodová Jitka 8 - - 8
 Števiar Juraj 9 9 - 18
 Šubertová Tereza 9 10 30 49
 Tomečková Lenka 9 9 - 18
 Trnková Denisa 9 - - 9
 Ujma Alicja 7 - - 7
 Mayer Maximilian 9 9 - 18
 Dodan Patrick 9 9 - 18
         
 BRATISLAVA 15.05.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 10 9 - 19
 Čupka Matej 9 - - 9
 Fišerová Klára 10 9 - 19
 Frimmelová Alena 10 9 - 19
 Hajdinová Laura 9 - - 9
 Holodová Michaela 10 10 20 40
 Hosiawa Klara 9 - - 9
 Kyseľová Viktória 10 - - 10
 Kuntová Nadežda 10 10 30 50
 Macháleková Kristína 9 - - 9
 Machynová Dominika 8 - - 8
 Pažma Michal 8 - - 8
 Srbová Lucie 9 - - 9
 Koseková Petra 10 9 - 19
 Slivková Mária 9 - - 9
 Mucha Martin 8 - - 8
 Tóth Beatrix 10 10 10 30
 Mayer Maximilian 10 9 - 19
         
 II.kategória        
 Belhová Miriam 9 - - 9
 Bobríková Angelika 10 10 20 40
 Buliščáková Silvia 10 9 - 19
 Grätzbachová Klára 9 - - 9
 Greksová Viktória 10 9 - 19
 Muchová eliška 9 - - 9
 Olešovská Veronika 9 - - 9
 Schmiesterová katarína 9 - - 9
 Svobodová Jitka 9 - - 9
 Števiar Juraj 10 - - 10
 Šubertová Tereza 10 10 30 50
 Tomečková Lenka 10 - - 10
 Trnková Denisa 10 10 10 30
 Ujma Alicja 9 - - 9
         

 BANSKÁ BYSTRICA 02.05.2010    
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 7 9 - 16
 Bulyovská Martina 6 5 - 11
 Machynová Dominika 6 7 - 13
 Holodová Michaela 8 8 - 16
 Knižková Lenka 5 6 - 11
 Mikolinová Lucia 9 9 20 38
 Mikulina Matej 6 7 - 13
 Kuntová Nadežda 8 9 30 47
 Tverdik Viktor 5 6 - 11
 Kyseľová Viktória 9 10 10 29
 Kosco Nadja 7 8 - 15
 Kosecová Patrícia 7 8 - 15
 Slivoňová Patrícia 8 8 - 16
         
 II.kategória        
 Buliščáková Silvia 9 9 - 18
 Verreva Jolanta 9 10 10 29
 Greksová Viktória 9 9 - 18
 Števiar Juraj 10 10 20 40
 Schmeiesterová Katarína 8 8 - 16
 Macková Kristína 8 9 - 17
 Harsányiová Beata 9 10 30 49
 Kracíková Linda 9 9 - 18
 Bobríková Angelika 9 10 - 19
         

 NITRA 28.03.2010
 I.kategória        
 Čupka Matej 9 5 - 14
 Dávid Samuel 9 9 - 18
 Kuntová Naděžda 9 10 20 39
 Kyseľlová Viktória 10 10 30 50
 Macháleková Kristína 8 - - 8
 Machynová Dominika 9 - - 9
 Pažma Michal 7 - - 7
 Kosecová patrícia 9 10 10 29
 Kosecová Lenka 6 - - 6
         
 II.kategória        
 Greksová Viktória 10 10 30 50
 Števiar juraj 10 9 - 19
 Schmiesterová Katarína 10 9 - 19
 Bobríková Angelika 10 10 10 30
 Šubertová Tereza 10 10 20 40
         
 NITRA 27.03.2010
 I.kategória        
 Navrátiliková Kateřina 10 10 20 40
 Srbová Lucie 8 -   8
 Mikulínová Lucia 9 - - 9
 Kusendová Natália 9 10 10 29
 Kuntová Nadežda 9 10 30 49
 Kosecová Patrícia 9 9 - 18
 Posluchová Patrícia 8 - - 8
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 9 9 - 18
 Buliščáková Sisa 8 - - 8
 Grätzbachová Klára 10 10 10 30
 Heřmanová Michaela 10 10 30 50
 Števiar Juraj 9 9 - 18
 Svobodová Jitka 9 - - 9
 Schmiesterová Katarína 10 9 - 19
 Greksová Viktória 10 10 20 40
 Olešovská Veronika 7 - - 7
         

 PREŠOV 21.02.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 5 5 10 20
 Kuntová Nadežda 8 8 20 36
 Kolesár Peter 3 5 - 8
 Holodová Michaela 9 10 30 49
         
 II.kategória        
 Oslancová Danica 6 8 10 24
 Tomečková Lenka 7 9 20 36
 Šubertová Tereza 10 10 30 50
         
 PREŠOV 20.02.2010
 I.kategória        
 Holodová Michaela 9 8 20 37
 Kosecová Patrícia 8 8 - 16
 Kuntová Nadežda 9 10 30 49
 Kyseľová Viktória 9 10 10 29
 Machynová Dominika 4 6 0 10
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 8 9 20 37
 Ivanová Federika 8 8 10 26
 Tomečková Lenka 9 9 30 48
         
 PREŠOV 19.02.2010        
 I.kategória        
 Kuntová Nadežda 9 9 20 38
 Mikulínová Lucia 5 5 - 10
 Mucha Martin 8 8 10 26
 Šlosárová Jana 7 7 - 14
 Holodová Michaela 8 10 30 48
 Hosiawa Klara 7 7 - 14
         
 II.kategória        
 Šubertová Tereza 10 10 30 50
 Tomečková Lenka 8 8 10 36
 Vašendová Veronika 9 9 20 38
         

 TRENČÍN 24.01.2010
 I.kategória        
 Adamčiaková Monika 7 7 10 24
 Holodová Michaela 8 9 20 37
 Šlesárová Janka 7 6 - 13
 Kuntová Nadežda 9 9 30 48
         
 II.kategória        
 Bačinský Martin 5 - - 5
 Bobríková Angelika 8 9 20 37
 Buliščáková Sisa 7 - - 7
 Greksová Viktória 8 8 - 16
 Oslancová Danica 7 - - 7
 Števiar Juraj 8 8 10 26
 Tomečková Lenka 9 8 30 47
 Bereczová Viktória 4 - - 4
         
 TRENČÍN 23.01.2010
 I.kategória        
 Holodová Michaela 8 8 20 36
 Kotrbancová Lucia 5 - - 5
 Kosecová Patrícia 7 6 - 13
 Kuntová Nadežda 10 9 30 49
 Kyseľová Viktória 8 7 - 15
 Machynová Dominika 6 - - 6
 Mikulová Lucia 3 - - 3
 Navrátiliková Kateřina 7 6 - 13
 Píchová Pavlína 7 9 10 26
 Slivoňová Patrícia 6 - - 6
         
 II.kategória        
 Bobríková Angelika 7 - - 7
 Dobrovodská Barbora 8 - - 8
 Greksová Viktória 8 9 10 27
 Heřmanová Michaela 9 9 30 48
 Řehánková Denisa 9 9 20 38
 Tomečková Lenka 7 - - 7